Kontakt os​

Du er meget velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål eller ønsker et godt tilbud.​

​Aabybro Entreprenørforretning A/S

Knøsgårdvej 107, 9440 Aabybro

CVR: 13108242 

Tlf.: 98 24 10 45

E-mail: mail@aa-e.dk

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Medarbejder​

​Direktør

Brian Østergaard Barslev

22 28 19 03

brian@aa-e.dk

Administrationschef

Ulla Thinggaard

22 28 19 01

ulla@aa-e.dk

Entrepriseleder

Jakob Rye

23 65 12 35

jakob@aa-e.dk

Formand

Tommy Østergaard Pedersen

40 60 67 53

tommy@aa-e.dk

Formand

Bent Andersen

22 28 19 08

bent@aa-e.dk

Formand

Tom Stagsted

40 84 10 45

tom@aa-e.dk

Mekaniker

Morten Zimmer

22 28 19 06

morten@aa-e.dk

​Aabybro Entreprenørforretning A/S   ●   Knøsgårdvej 107      9440 Aabybro      CVR: 13 10 82 42